Afscheid van het winterseizoen 2024 – 2025
Afscheid van het winterseizoen 2024 – 2025
Toch blijft het raar dat je afscheid neemt van een winterseizoen terwijl de winter al voor velen al lang voorbij is. Dat komt omdat wij altijd nog eind april/begin mei actief zijn op verschillende gletsjers.
Een overzicht zullen we morgen nog plaatsen op deze website.
Het was een lang seizoen die eind oktober reeds begon en doorliep tot en met 2 mei 2025. Doorgaans kunnen wij onze Superskicard hiervoor gebruiken. Deze gaat meestal in half oktober en loopt door toten met 1 mei van ieder jaar. Er zijn ook gebieden die wij bezoeken die net buiten deze skikaart vallen maar dat zijn er niet heel erg veel.
Maar… het zomerseizoen zit er aan te komen en vanaf komende week staat ons vizier weer op de zomer. Al zullen er ook berichten verschijnen over nieuwe liften maar dat zien jullie vanzelf wel weer.
Blijf ons maar volgen want FANtastisch Oostenrijk draait voor jullie 365 dagen. Wil je zelf eens wat schrijven neem dan contact met ons op.

We ruilen dit soort plaatje in voor meer zomerse….
Wil je nu echt niets missen van de berichtgeving van FANtastisch Oostenrijk?
Iedere dag als eerste geïnformeerd worden over het weer, video’s, updates en alles wat het leuk maakt in de Oostenrijkse Alpen, abonneer je dan op onze FANtastische Push berichten. Je kunt je abonneren via jouw mobiel, laptop, tablet of pc (en het is natuurlijk volkomen gratis) Linksonder in het scherm zie je een rood bolletje oplichten. Druk op deze knop en je krijgt dagelijks een signaal dat er een nieuw bericht klaar staat. Helaas is het wel zo dat de Apple apparatuur niet aan deze berichtendienst mee wil werken.