Spektakel HANNIBAL Open-Air Theater in Sölden

Hannibal Sölden
© Sölden.com

Op 12 april 2019 zal de Rettenbach gletsjer het toneel zijn van Hannibal, een epische openlucht theater in Sölden. Een real-time theaterstuk op de Rettenbach gletsjer met 500 acteurs, 8000 toeschouwers en alles op een podium boven de 3000  meter.

De editie van vorig jaar zagen de 8000 toeschouwers hoe de 500 acteurs het verhaal vertelde van Hannibal die in 218 vC uit Frankrijk kwam, hij doorkruiste samen met zijn kleurrijke leger van 60.000 Afrikaanse, Keltische en Spaanse soldaten, duizenden paarden en 37 olifanten in slechts 10 dagen de Alpen. Het doel was Rome, maar ondanks de vele overwinningen, de steile rotsen, lawines en het weer werd hij door de Romeinen onder leiding van Scipio bij de slag om Zama verslagen. Het luidde het begin in van de macht van Rome, en het verval van het Afrikaanse rijk van Carthago.

Hannibal Sölden
© Sölden.com

Episch spektakel op 3000 m

De film Hannibal is een spektakel op het witte doek, deze show is uniek en niet te vergelijken met andere openlucht theatershows. Het verhaal wordt niet alleen door de 500 acteurs verteld, om dit spektakel te kunnen vertellen is veel meer nodig.

    • Sneeuwverzorgingsmachines als olifanten
    • Nachtskiërs als Afrikaanse stammen
    • Dansers en acteurs als Hannibal, zijn vader Hamilcar, Dido, Aeneas, senatoren
    • Klimmers als mijnwerkers
    • Hang-gliders (Red Bull-vluchtacrobaten) als Goden
    • Zeilboten op eeuwig ijs als mythologische stieren van Hercules
    • vliegtuigen
    • parachutisten

Hiernaast wordt het nodige aan vuurwerk gebruikt in de strijd, Xenon-lampen die de berghelingen en lawines belichten, En als dramatisch element wordt muziek iingezet, aangevoerd door een verteller. Alles wordt live uitgezonden vanuit het oorlogstheater door Karthago.TV.

Meer informatie.

Summit Travel

Zoek en boek jou wintersport

Dit vind je ook FANtastisch...