Kaprun Kitzsteinhorn Video Update
Kaprun Kitzsteinhorn Video Update
Kaprun, de afgelopen dagen was Stefan Kaptein in de Kitzbüheleralpen en dagelijks hebben we wat video’s van hem doorgekregen. Zijn laatste dag, gisteren 30 januari 2016, was hij op de Kitzsteinhorn.
Het was echt een droom op de gletsjer en dus echt Kaiserwetter. Ook deze video wil hij graag met ons delen.
Het weer is overigens vandaag omgeslagen. In de nacht in de dalen was er wat regen dat later in de vroege ochtend over gegaan is in sneeuw (tenminste in ieder geval in het Brixental) Sneeuw valt er nog en hoe dit allemaal verder gaat. Lees dan ons weerbericht van weerman Jeroen nog is na. Deze kun je HIER nog nalezen.
Ook halen we nog is een oude video van stal (20 maart 2015) Deze is opgenomen op de gletsjer van Kaprun en is de zwarte afdaling. Is gewoon prima te skiën door een ieder ?
Wil je meer video’s zien dat kan. Wij hebben daar een aparte pagina voor gemaakt. Onder het kopje Video’s kun je hier alles nakijken.