Kitzsteinhorn Hemel op 3029 meter
/0 Reacties/in Kaprun /door
Kitzsteinhorn Hemel op 3029 meter
/0 Reacties/in Kaprun /door
Kitzsteinhorn Hemel op 3029 meter
Het eerste en enige gletsjer skigebied van het Salzburgerland en de gletsjer waar men gebruik kan maken van de Kitzbüheleralpen Allstarcard is natuurlijk de Kitzsteinhorn in Kaprun, een paradijs voor wintersportliefhebbers op 3029m waar je bijna het hele jaar door kan skiën en snowboarden.
De regio heeft tal van activiteiten voor de beginnende tot en met de gevorderde wintersporters.
Gipfelwelt 3000.
Een indrukwekkende panoramisch uitzicht waar je ook nog eens kan eten, en dat i.c.m. met het uitzicht. In het bergstation zit ook een expositie met schitterende foto’s van de Kitzsteinhorn, en geniet je vanaf een observatieplatform van een nog indrukwekkende uitzicht, die je via een 363 m lange tunnel te bereiken is. Ook draaien er in een filmruimte mooie films.
Maar ook het Hohe Tauern National Park is een aanrader.
Hierboven links de Hohe Tauern National Park gallery, rechts de panoramaplatform ©Kitzsteinhorn.at
Meer info zie hier.
Naast het uitzicht en de expositie is er ook een Ice Camp, een Snowpark, free-ride mogelijkheden en er ligt 10 maanden gegarandeerd sneeuw.
Het is zeker een paradijs in het toch al zo grote gebied van de Kitzbüheleralpen Allstarcard.
Meer weten zie de officiële site.