Nieuwe fotos en video vorderingen Jochbahn en Hartkaiserbahn in Skiwelt
/0 Reacties/in Brixen im Thale, Ellmau /door eric kromhout
Nieuwe fotos en video vorderingen Jochbahn en Hartkaiserbahn in Skiwelt
/0 Reacties/in Brixen im Thale, Ellmau /door eric kromhout
Nieuwe fotos en video vorderingen Jochbahn en Hartkaiserbahn in Skiwelt
We hebben weer wat nieuwe fotos gevonden. Dit keer ook van de nieuwe Jochbahn die in Brixen im Thale wordt gebouwd.
Eerst schakelen we even naar de Jochbahn die in Brixen im Thale wordt gebouwd. Deze lift gaat volgend seizoen door het leven als de snelste stoeltjeslift ter wereld. Met een snelheid van 6 meter per seconden “knal”je omhoog. Maar er is volgend jaar nog een 2e lift die ook net zo snel is en die wordt op dit moment gebouwd in Kirchberg (Project Brunn) Over dat project berichten we binnenkort weer.
De bovenste 2 foto’s zijn van het Bergstation en de onderste 2 van het Dalstation. Rechtsonder is zojuist nog genomen via de webcam die ook op onze pagina staat. Daar kun je bijna live meekijken. Druk maar op deze link
Ook in Ellmau is men al weer verder. Zo te zien nog even de kabel erop, gondels aansluiten en draaien maar. Maar dat gaat nog wel even duren. Een ding is zeker. Begin december gaat de Hartkaiser in bedrijf en daar zijn we zeker blij mee.
Op de facebookpagina van de Bergbahnen Ellmau Going was nog een video te zien. Die hebben we ook maar even hier geplaatst. Voor de webcams van Ellmau kun je ook een kijkje nemen op onze site.