Skiweltbrixental.nl gaat vreemd, Zillertalerarena
/0 Reacties/in Geen categorie, Live verslag, Nieuws /door eric kromhout
Skiweltbrixental.nl gaat vreemd, Zillertalerarena
/0 Reacties/in Geen categorie, Live verslag, Nieuws /door eric kromhout
Op de laatste dag van de meteorologische winter gaat www.skiweltbrixental.nl “vreemd” Maar de reden is heel simpel. Het skigebied van Zillertalerarena bevind zich in de Kitzbüheleralpen en op de Kreuzjoch is het hoogste punt van de Kitzbüheleralpen (2558 meter) en dat moet je natuurlijk wel een keer bezoeken. We hebben overigens alleen de gebieden van Zell am Ziller en Gerlos bezocht.
Helaas is het gebied van de Zillertalerarena niet aangesloten bij de Kitzbüheleralpen Allstarcard vandaar dat we dit gebied niet standaard opnemen in onze verslagen. Dit keer maken we daar toch een uitzondering op.
We hopen in de toekomst dat dit gebied toch opgenomen gaat worden in de Kitzbüheleralpen Allstarcard.
Het weer was matig. Het had in de nacht gesneeuwd maar veel was er niet gevallen. Op de toppen hooguit 5 cm maar de pistes waren echt een droom. Nergens ijs alleen maar puur sneeuw van hele goede kwaliteit. Maar deze condities gelden over het algemeen in de Kitzbüheleralpen op dit moment.
Ook al zijn we deze dag “vreemd” gegaan. Toch hebben we natuurlijk ook een video update gemaakt.
Video Update 28 februari 2015