Storm in Nederland en hoe was het in het Brixental
/0 Reacties/in Brixen im Thale /door eric kromhout
Storm in Nederland en hoe was het in het Brixental
/0 Reacties/in Brixen im Thale /door eric kromhout
Storm in Nederland en hoe was het in het Brixental
We hebben die beelden gezien vanuit Nederland en dat loog er niet om. Omgevallen bomen, rijkswegen die zijn afgesloten…….zelfs helaas een dode gevallen….
Hoe was het dan in Oostenrijk. Nou….de dag begon gewoon zonnig en warm en er leek niets aan de hand. In de middag begon het al snel te betrekken en na niet al te lange tijd begon het een beetje te waaien en licht te regenen.
Maar ook onweer kwam, een sterke wind trok door het dal gelukkig niet zo sterk als in Nederland maar voor de begrippen hier waaide het aardig. Dus snel naar binnen en de Tour de France kijken. Helaas was het zo’n vreselijk weer dat zelfs de satelliet even geen ontvangst meer had.
Uiteraard nog wel even wat beelden opgenomen en deze laten we dan ook graag weer zien.
Ook willen we jullie wijzen op de nieuwe website die rond 1 september moet gaan draaien. www.skiweltbrixental.nl gaan we beëindigen en we gaan verder op www.fantastischoostenrijk.nl Uiteraard wordt alles overgezet naar de nieuwe website en we zullen zeker weer berichten uit de verschillende gebieden. Overigens zijn we nog opzoek naar een aantal skileraren/leraressen die willen schrijven in het komende winterseizoen. Mocht je dit leuk vinden en je zou het helemaal gaaf vinden om te VLOG-en dan geven wij je daar graag een podium voor. Mail ons op info@fantastischoostenrijk.nl We horen heel graag van je.