Video Update St Johann Oberndorf en SNEEUW

Video Update St Johann Oberndorf en SNEEUW

St Johann in Tirol

We waren vandaag in St Johann in Tirol en Oberndorf. De vooruitzichten waren dat er sneeuw zou gaan vallen en dat deed het eindelijk.

We hebben lang zitten wachten op een mooie hoeveelheid aan sneeuw en vandaag is het begonnen en zal zeker tot morgen doorgaan.

Maar we waren in het mooie gebied van St Johann en Oberdorf. WE zijn bij de Harschbichl omhoog gaan en ook was er voldoende parkeergelegenheid om daar op te starten. Natuurlijk zijn we ook nog even bij de Eichenhof voorbij gegaan. Ook gaan we ervan uit dat dit seizoen voor het laatste de 2 sleepliften aldaar lopen. Komend seizoen zou er een gondelbahn voor in de plaats komen. Mochten we daarover meer nieuws hebben dan horen jullie dat uiteraard hier.

In de middag ging het wat harder sneeuwen zoals voorspeld onze videocamera lipe dan ook regelmatig vol maar we hebben natuurlijk een video update gemaakt.

Wie gaat er binnenkort naar St Johann in Tirol en Oberndorf?

Summittravel728x90

Zoek en boek je wintersport

You may also like...

×